Band

 

NOCNE BOOGIE to brudne, garażowe brzmienie, wybuchowa mikstura przyprawiona surowym Rock’n’Rollem, Bluesem, ostrym Boogie z akcentami Hard i Punk Rocka. Od lat „robimy swoje”, nie oglądając się na trendy i mody.

W 1992 roku zagraliśmy w Jarocinie, gdzie otrzymaliśmy wyróżnienie. Nasz basista Sławek 'ZIPEK' Zimkiewicz był pomysłodawcą i twórcą Festiwalu BLUES NAD BOBREM w Bolesławcu. Przez te wszystkie lata mieliśmy okazję i zaszczyt grać oraz współpracować z wieloma muzykami z okolic Legnicy, Lubina, Bolesławca i Jawora, którym za wszystko, co wnieśli do naszej muzyki serdecznie dziękujęmy!!! Oto oni:

Tomasz Ofman(†), Grzegorz Walentowicz(†), Marek Grzelak(†), Andrzej Melcer(†), Stefan Melcer, Jacek Talko, Jerzy Furtak, Andrzej Kargol, Remigiusz Śmiegielski, Mariusz Bodnar, Jerzy Skorupski, Krzysztof Borowski, Jacek Krawczyszyn, Paweł Kuraś, Jerzy Janicki, Ryszard Mazurowski, Paweł Wawrzyniak, Ania Łukaszów, Agata Koziarz, Darek Witkowski, Tadeusz Olchowski, Wojciech Watral, Darek Stanko, Grzegorz Ćwiertnia, Robert Grygiel, Mieczysław Pytel, Mariusz 'MARIO' Bednarski.

Wieeeelkie dzięki dla wszystkich, którzy przez te 30 lat pojawili się na naszej muzycznej drodze i bez których nie byłoby wspólnej rock'n'rollowej zabawy pod nazwą Nocne Boogie